Sky Sky Garland
Garland Garland Garland
Green Green
Butterfly

Bee Fiókom Hírlevél feliratkozás Facebook oldalunk
Legutóbbi Topikok
Legutóbbi cikk

Mit tennél másként?

Rengeteg hasznos vagy éppen haszontalan tanácsot kap az ember amikor várandós lesz, amelyet megpróbál selejtezni és tetszése szerint alkalmazni a későbbiekben. Rengeteg legenda terjed a megfelelő altatási, etetési, fejlesztési (stb...) módszerekről, ám legtöbbször utólag igazolódnak be ezen tanácsok érdemei. Sok szülő érzi később úgy, hogy bizonyos helyzetekben más eszközöket kellett volna bevetnie és van aki meg is fogadja, hogy legközelebb bizony úgy is tesz. Mi az, amit Te biztosan másként fogsz csinálni a következő babádnál? Miért?
    Jelentem
  • kati36

Én kicsit "ellazáskodtam" a kismama időszakomat. Szerencsém volt, mert végig nagyon jól éreztem magamat, még a reggeli rosszullétek is elkerültek (pedig ettől tényleg tartottam), ezért nagyon sokáig ugyanolyan tevékeny voltam, mint várandósságom előtt: szinte az utolsó hétig dolgoztam. Ennek köszönhetően mikor már a kezemben volt a kisbabám, hihetetlenül felkészületlennek éreztem magamat. Lehet, akkor is így lett volna, ha az összes fellelhető szakirodalmat elolvasom, de szerintem mégis kevésbé lettem volna stresszes. Vagy legalábbis a tudat, hogy igen, erről már hallottam, erősített volna. Szóval, amit változtatnék vagy tanácsolnék: több elcsendesülés, elmélyülés, és fokozatosan készüljünk fel az anyaságra, hogy ne az utolsó pillanatban kelljen mindent bepótolni, mert az szinte lehetetlen.

VÁLASZ ERRE
    2016. 01. 18
    12:48:09

Vissza a(z) Gyereknevelés kategóriába